Please wait...

TELENOVA YETKİLİ SERVİS

Telenova Yetkili Servis

Verdiğimiz Hizmetler..

Televizyon Kurulum
Tüm Telenova marka ürünleriniz için bizlerden kurulum hizmeti alabilirsiniz. Firmamız İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerine Telenova Yetkili Servis hizmeti vermektedir.

Bilgi Al

Arıza Kaydı Oluşturma
Arızalanan Cihazlarınız için  kayıt alınarak ivedi bir şekilde sorunlarınız çözüme kavuşturulur. Tüm Telenova Tv arıza hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

Yazılım Desteği
Yazılım güncelleme , Cihaz açılmıyor sorunu ve açılış Logosunda kalıyor gibi benzeri tüm arızalar da yazılım hizmeti verilmektedir.

Bilgi Al

Telenova Yetkili Servis

Telenova Televizyon Kurulum, Telenova Televizyon Arıza, Telenova Televizyon Yazılım Yükleme, Telenova Televizyon Panel Değişimi ve Telenova Televizyon Ses var Görüntü Yok ( Led Arızaları )

Değerli müşterilerimiz tüm Telenova cihazlarınız için bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Telenova İstanbul Avrupa Yakası Yetkili Servidir. Kurulum ve Arıza hizmetleri için çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz.

Kurulum Kaydı Arıza Kaydı

Sık Sorulan Sorular

Değerli müşterilerimiz firma ürünlerini rakip firmalara istinaden daha uygun fiyat üzerinden satışa sunduğu için kurulum bedelini tüketicilere yansıtmaktadır. O yüzden sizlerden kurulum ücreti alınmaktadır. Ancak cihazınıza garanti süresi boyunca ücretsiz arıza hizmeti verilmektedir. Sadece kurulum ücretlidir.

Evet. Cihazınızın kurulumu Yetkili Servisler tarafından yapılması gerekmektedir. Cihazınız da ilk kurulum esnasında kırık, arıza vb. durumlar söz konusu olduğunda yetkili servis bunu raporlayarak cihazınızın değişimini sağlayabilmektedir. Ayrıca Yetkili Servisler tarafından garanti belgeniz onaylanmaktadır.

Telenova genel merkezin web sitesinde yayınladığı yazılımları cihazınıza yüklemenizde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ancak yanlış modele ait bir yazılım yüklediğinizde bu yanlışlıktan ötürü cihazınızda oluşacak zarar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. O yüzden tavsiyemiz cihazınıza uzman ekiplerce müdahale edilmesidir.

Telenova Yetkili Servis Çağrı  Merkezi Numaramız

Servis için TIKLA ARA