Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

TELEVİZYON EKRAN KORUYUCU ( KIRILMAZ CAM )

Değerli müşterilerimiz tüm marka ve model Televizyonlarınız için Ekran Koruyucularımız mevcuttur. Televizyon panel fiyatlarının cihazın genel fiyatına eş değer olduğunu düşünürsek kırılmaz cam ile Televizyonlarınızın ekranını korumak mali açıdan siz müşterilerimizi daha rahatlatacaktır. Televizyon Ekran Koruyucularımız test edilmiş olup tüm darbelere karşı cihazınızı korumaktadır. Tüm işlemlerimiz de olduğu gibi kırılmaz camlarımız da 2 sene Fixer Servis güvencesi altındadır.

32 İNÇ 82 EKRAN - EKRAN KORUMA CAMI


FİYATI: 250 TL


Ekran Koruyucumuz ( Kırılmaz Cam ) tüm marka Televizyonlar için uygundur. 32″ ( 82 Ekran TV ) için kullanılmaktadır. Montajı Ücretsizdir.

Not: Ürünümüz 2 yıl Fixer Servis garantisi altındadır.40 İNÇ 102 EKRAN - EKRAN KORUMA CAMI


FİYATI: 400 TL


Ekran Koruyucumuz ( Kırılmaz Cam ) tüm marka Televizyonlar için uygundur. 40″ ( 102 Ekran TV ) için kullanılmaktadır. Montajı Ücretsizdir.

Not: Ürünümüz 2 yıl Fixer Servis garantisi altındadır.43 İNÇ 106 EKRAN - EKRAN KORUMA CAMI


FİYATI: 430 TL


Ekran Koruyucumuz ( Kırılmaz Cam ) tüm marka Televizyonlar için uygundur. 43″ ( 106 Ekran TV ) için kullanılmaktadır. Montajı Ücretsizdir.

Not: Ürünümüz 2 yıl Fixer Servis garantisi altındadır.49 İNÇ 124 EKRAN - EKRAN KORUMA CAMI


FİYATI: 480 TL


Ekran Koruyucumuz ( Kırılmaz Cam ) tüm marka Televizyonlar için uygundur. 49″ ( 124 Ekran TV ) için kullanılmaktadır. Montajı Ücretsizdir.

Not: Ürünümüz 2 yıl Fixer Servis garantisi altındadır.55 İNÇ 140 EKRAN - EKRAN KORUMA CAMI


FİYATI: 550 TL


Ekran Koruyucumuz ( Kırılmaz Cam ) tüm marka Televizyonlar için uygundur. 55″ ( 140 Ekran TV ) için kullanılmaktadır. Montajı Ücretsizdir.

Not: Ürünümüz 2 yıl Fixer Servis garantisi altındadır.65 İNÇ 165 EKRAN - EKRAN KORUMA CAMI


FİYATI: 650 TL


Ekran Koruyucumuz ( Kırılmaz Cam ) tüm marka Televizyonlar için uygundur. 65″ ( 165 Ekran TV ) için kullanılmaktadır. Montajı Ücretsizdir.

Not: Ürünümüz 2 yıl Fixer Servis garantisi altındadır.Call Now ButtonServis Çağırmak için Tıkla Ara