Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Klima Bakım Fiyatları

Klima Bakım Servisiİstanbul Klima Bakım Servisi, Avcılar Klima Bakım ServisiBeylikdüzü Klima Bakım ServisiEsenyurt Klima Bakım ServisiBüyükçekmece Klima Bakım ServisiSilivri Klima Bakım ServisiÇatalca Klima Bakım Servisi, Bahçeşehir Klima Bakım ServisiKüçükçekmece Klima Bakım ServisiFlorya Klima Bakım Servisi, Bakırköy Klima Bakım ServisiBeşiktaş Klima Bakım ServisiSarıyer Klima Bakım Servisi, Mecidiyeköy Klima Bakım Servisi, Kemerburgaz Klima Bakım Servisi, Hadımköy Klima Bakım Servisi, Fatih Klima Bakım Servisi, Kapalı Çarşı Klima Bakım Servisi

Değerli müşterilerimiz Klima bakımı yaptırmak hem sağlık hemde maddi açıdan oldukça önemlidir. Klima bakımı yapıldıktan sonraki performansı ilk kurulumda ki performansına eş değerdir. Çünkü bakımı yapılmış Klimalar hem cihazın kullanım ömrü bakımından hemde daha hijyenik bir soğutma-ısıtma için önem arz etmektedir. Klima bakımını neden yaptırmalıyız?

  • Bakımı yapılan Klimanız yüksek enerji tasarrufu sağlar.
  • Klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur.
  • Bakımı yapılmayan klimaların drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar.
  • Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenme daha büyük arızalara neden olur.
  • Klima bakımı birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşır.
  • Klima bakımı cihazın ömrünü uzatır.

Aslında daha sayamadığımız bir çok sıkıntının çözümüdür klimalara yapılan bakım ile hem cihazınız hem sağlığınız hemde maddi yönden bir çok sorunun önüne geçmiş olacaksınız.

Fixer Servis firmamızın açılışına özel kampanyalar düzenledik. Tek klima bakımı veya birden fazla klima bakımlarında müşterilerimizi üzmeyecek tamamen ekonomik bakım tarifeleri ile hizmet sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşınız.

 

 

Fixer Servis hizmet sektörüne yeni giriş yapmış olsa da yıllardır İstanbul da farklı markalarda hizmet vermiş Teknisyenlerden oluşan bir yapılanmadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*